Ali Toprak - Ya Muhammed Seni Çok Seviyoruz Şarkı Sözleri

Ali Toprak şarkıcısının popüler şarkılarından Ya Muhammed Seni Çok Seviyoruz şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Ali Toprak - Ya Muhammed Seni Çok Seviyoruz Şarkı Sözleri sitemize 8 Kasım 2019 Cuma tarihinde admin tarafından eklenmiştir.

Ali Toprak - Ya Muhammed Seni Çok Seviyoruz Şarkı Sözleri

Müslüman kardeşlerim sizleri selamların en güzeli olan Allah'ın selamı ile selamlıyorum. Esselamü Aleyküm.
Biraz sonra okuyacağım Ya Muhammed seni çok seviyorum şiirini bütün dünya çocuklarının ve insanlarının ezberleyip okumasını Allah aşkına rica ediyorum. Nedenini soracak olursanız, hemen anlatayım=Kur'an-ı Kerim'in henüz gelmediği câhiliye zamanında câhil insanlar küçücük kız çocuklarını kendi babaları diri diri canlı canlı toprağa gömüyorlardı.
Evet bu kız çocuklarının tek suçu kız olmalarıydı, kız olmalarıydı, kız olmalarıydı. Şimdi soruyorum sizlere=Kız olmak suç mudur, kız olmak suç mudur, kız olmak suç mudur?
İşte böyle bir zamanda Yüce Allah'ımız Peygamber Efendimizi Kur'an nuruyla göndererek küçücük kız çocuklarını diri diri toprağa gömüp öldürmekten kurtarmıştır. Şimdi soruyorum sizlere=Böyle bir Peygamber sevilmez mi, sevilmez mi, sevilmez mi?
****
Allah'ın sevgilisi, en büyük insan
Ya Muhammed seni çok seviyorum.
Vallahi olmuşum ben sana hayran.
Ya Muhammed seni çok seviyorum
Ya Rasulallah seni çok seviyorum.
****
Nur saçan bir kandil senin gözlerin
Yasin'in sin'i gibi sanki dişlerin

Şekerden tatlıdır senin sözlerin
Ya Rasulallah seni çok seviyorum.
****
Kâbe'nin içinde kırdın putları
Elinden kurtardın küçük kızları
Sen getirdin bize yüce Kur'an'ı
Ya Muhammed seni çok seviyorum
Ya Rasulallah seni çok seviyorum
****
Âşık Ali der ki dünya yalandır,
On sekiz bin âlem sana hayrandır
Seni sevmeyene Cehennem haktır
Ya Rasulallah seni çok seviyorum

Ali Toprak - Ya Muhammed Seni Çok Seviyoruz Şarkı Sözüne Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Ali Toprak - Ya Muhammed Seni Çok Seviyoruz Şarkı Sözleri hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Ali Toprak - Ya Muhammed Seni Çok Seviyoruz Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Şarkı Sözlerine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm şarkı sözleri için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Ali Toprak - Ya Muhammed Seni Çok Seviyoruz Şarkı Sözüne Yapılan Yorumlar

Ali Toprak - Ya Muhammed Seni Çok Seviyoruz Şarkı Sözüne henüz yorum yapılmamış. Ali Toprak - Ya Muhammed Seni Çok Seviyoruz şarkı sözüne ilk yorumu siz yaparak katkıda bulunabilirsiniz.;