Anonim Türküler - Seherde Bir Bülbül Öter Yarin Bağında, Şarkı Sözleri

Anonim Türküler şarkıcısının popüler şarkılarından Seherde Bir Bülbül Öter Yarin Bağında, şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Anonim Türküler - Seherde Bir Bülbül Öter Yarin Bağında, Şarkı Sözleri sitemize 28 Ekim 2015 Çarşamba tarihinde admin tarafından eklenmiştir.

Anonim Türküler - Seherde Bir Bülbül Öter Yarin Bağında, Şarkı Sözleri

Seherde bir bülbül öter yarin bağında,
O kaş, o göz, o dil, o diş, gül açmış yanağında.

Yanarım ağlarım on üç on dört yaşında.
O kaş, o göz, o dil, o diş, ballar var dudağında.

Gümüşten kemeri incecik bellerinde,
O kaş, o göz, o dil, o diş, kına var ellerinde

Anonim Türküler - Seherde Bir Bülbül Öter Yarin Bağında, Şarkı Sözüne Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Anonim Türküler - Seherde Bir Bülbül Öter Yarin Bağında, Şarkı Sözleri hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Anonim Türküler - Seherde Bir Bülbül Öter Yarin Bağında, Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Şarkı Sözlerine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm şarkı sözleri için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Anonim Türküler - Seherde Bir Bülbül Öter Yarin Bağında, Şarkı Sözüne Yapılan Yorumlar

Anonim Türküler - Seherde Bir Bülbül Öter Yarin Bağında, Şarkı Sözüne henüz yorum yapılmamış. Anonim Türküler - Seherde Bir Bülbül Öter Yarin Bağında, şarkı sözüne ilk yorumu siz yaparak katkıda bulunabilirsiniz.;