Ekin Beril - Sakin Şarkı Sözleri

Ekin Beril şarkıcısının popüler şarkılarından Sakin şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Ekin Beril - Sakin Şarkı Sözleri sitemize 16 Mart 2020 Pazartesi tarihinde admin tarafından eklenmiştir.

Ekin Beril - Sakin Şarkı Sözleri

Bir karmaşa çoğalıyor! Ne varsa birbirine katıp. Tıpkı güneş doğmadan önceki en karanlık an gibi, düğümün çözülmeden önceki en karışık hali… Tamamen değişip yeni bir sen olana kadar büyüyen bir karmaşa. Yeniden inşa olmak için önce eskisini yıkmak gerekir.
Her değişimin öncesi kaos değil midir?

Giderek karışıyor ne varsa birbirine
Bir karmaşa
Bulanıyor gibi
Bir girdabın içindeyim
Habersiz
Sen söylerken inanasım geliyor her şeye
Bir aldanma
İkimize bulaşıyor
Bir yanlışın içindeyiz

Habersiz

Sakin durduğuma bakma
Bitmeyen bir kavga yaşanıyor içimde
Ve beynimin uzaylarında bir gemi
En uzaklardaki yeri arıyor hiç durmadan

Bu karmaşa çoğalıyor ne varsa birbirine katıp
Bu karmaşa beni de yutucak ve kusucak bizi yakın

Written by Ekin Beril

Ekin Beril - Sakin Şarkı Sözüne Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Ekin Beril - Sakin Şarkı Sözleri hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Ekin Beril - Sakin Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Şarkı Sözlerine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm şarkı sözleri için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Ekin Beril - Sakin Şarkı Sözüne Yapılan Yorumlar

Ekin Beril - Sakin Şarkı Sözüne henüz yorum yapılmamış. Ekin Beril - Sakin şarkı sözüne ilk yorumu siz yaparak katkıda bulunabilirsiniz.;