Fatma İşcan - Yüzüne Yüzüne Şarkı Sözleri

2012 yılında O Ses Türkiye şarkı yarışmasının finalistlerinden olan Fatma İscan, 2017 yılında çıkardığı single çalışmalar ile ses getirdi. İlk olarak Saltanat adlı şarkısı ile çok yüksek izlenme sayılarına ulaştı Fatma İşcan. İkinci single çalışmasını ise söz ve müziğini Cansu Kurtçu'nun hazırladığı Yüzüne Yüzüne şarkısı için yapmıştır. Fatma İşcan'ın Yüzüne Yüzüne şarkısının sözlerini bu yazımızda okuyabilirsiniz, bunun yanısıra şarkı için çekilmiş olan resmi video klibi de yazımızda bulabilirsiniz. Fatma İşcan ve şarkıları hakkındaki değerlendirmelerinizi heyecanla bekliyoruz.
Birkaç şey var aklımda sana bir bir söylenecek
Evirip çevirip ağızda sakız gibi gevelenmeyecek
Sonra tamam mı, devam mı, birimiz karar verecek
Aç kulağını iyi dinle sana bu son kez söylenecek
Oooo oooo oooo oooo iyi niyetin nankörü
Sanma yorgunum sanma suskunum
Fırtına öncesi ben hep böyle
durgunum
Sanma korkarım sanma kaçarım
Arkandan değil yüzüne yüzüne konuşurum

Fatma İşcan - Yüzüne Yüzüne Şarkı Sözleri sitemize 20 Şubat 2019 Çarşamba tarihinde eklenmiştir. Şarkı sözleri hatalıysa veya eksikse lütfen aşağıda yer alan bölümden yorum yaparak bizleri uyarınız. Bol müzikli günler dileriz.

2019 En Çok Kullanılan İsimlerin Anlamları

Fatma İşcan - Yüzüne Yüzüne Şarkı Sözüne Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Fatma İşcan - Yüzüne Yüzüne Şarkı Sözleri hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Fatma İşcan - Yüzüne Yüzüne Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Şarkı Sözlerine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm şarkı sözleri için geçerli olduğunu unutmayınız.

Fatma İşcan - Yüzüne Yüzüne Şarkı Sözüne Yapılan Yorumlar

Bu şarkı sözüne henüz yorum yapılmamış.

Diğer Fatma İşcan Şarkı Sözleri