Leyla Yıldırım - Bugün De Her Gün Gibi Şarkı Sözleri

Leyla Yıldırım şarkıcısının popüler şarkılarından Bugün De Her Gün Gibi şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Leyla Yıldırım - Bugün De Her Gün Gibi Şarkı Sözleri sitemize 7 Şubat 2020 Cuma tarihinde admin tarafından eklenmiştir.

Leyla Yıldırım - Bugün De Her Gün Gibi Şarkı Sözleri

Bugün de her gün gibi harap ve bitkiniz; hele düşünce kapısını açma da rebabı eline al!
Sevgilinin cemali mihrab olana yüz türlü namaz, niyaz, rüku ve secde vardır.

İmruz çuharuz harabim harab.Makşa der endiş bu der gir urbad.Sat gunen namaz estu ruku estu sucud.An raki cemali dost başed mihrab.

Leyla Yıldırım - Bugün De Her Gün Gibi Şarkı Sözüne Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Leyla Yıldırım - Bugün De Her Gün Gibi Şarkı Sözleri hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Leyla Yıldırım - Bugün De Her Gün Gibi Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Şarkı Sözlerine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm şarkı sözleri için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Leyla Yıldırım - Bugün De Her Gün Gibi Şarkı Sözüne Yapılan Yorumlar

Leyla Yıldırım - Bugün De Her Gün Gibi Şarkı Sözüne henüz yorum yapılmamış. Leyla Yıldırım - Bugün De Her Gün Gibi şarkı sözüne ilk yorumu siz yaparak katkıda bulunabilirsiniz.;