Leyla Yıldırım - Şu Yalnızlık Şarkı Sözleri

Leyla Yıldırım şarkıcısının popüler şarkılarından Şu Yalnızlık şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Leyla Yıldırım - Şu Yalnızlık Şarkı Sözleri sitemize 7 Şubat 2020 Cuma tarihinde admin tarafından eklenmiştir.

Leyla Yıldırım - Şu Yalnızlık Şarkı Sözleri

Şu yalnızlık, binlerce candan, binlerce kişi ile beraber olmaktan daha hayırlıdır. Bu hürlük, dünya mülküne sahip olmaktan daha iyidir. Hak ile az bir zaman halvette yalnız kalmak, candan da değerlidir, cihandan da, şundan da, bundan da.

İn tenhayi hezar can bişersed in azadi mulki cihan bişersed,der halvet yek zaman ba Hak budan ez canu cihanu inu an bişersed.

Leyla Yıldırım - Şu Yalnızlık Şarkı Sözüne Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Leyla Yıldırım - Şu Yalnızlık Şarkı Sözleri hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Leyla Yıldırım - Şu Yalnızlık Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Şarkı Sözlerine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm şarkı sözleri için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Leyla Yıldırım - Şu Yalnızlık Şarkı Sözüne Yapılan Yorumlar

Leyla Yıldırım - Şu Yalnızlık Şarkı Sözüne henüz yorum yapılmamış. Leyla Yıldırım - Şu Yalnızlık şarkı sözüne ilk yorumu siz yaparak katkıda bulunabilirsiniz.;