Mehmet Zeyd Yıldız - Öldüğüm Gün Şarkı Sözleri

Mehmet Zeyd Yıldız şarkıcısının popüler şarkılarından Öldüğüm Gün şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Mehmet Zeyd Yıldız - Öldüğüm Gün Şarkı Sözleri sitemize 26 Şubat 2020 Çarşamba tarihinde admin tarafından eklenmiştir.

Mehmet Zeyd Yıldız - Öldüğüm Gün Şarkı Sözleri

Öldüğüm gün tabutum yürüyünce, bende, bu dünya derdi var sanma.
Bana ağlama, 'yazık-yazık, vah-vah” deme. Şeytanın tuzağına düşersen vah-vah'ın sırası o zamandır, yazık-yazık o zaman denir.
Cenazemi gördüğün zaman 'ayrılık-ayrılık” deme. Benim buluşmam, görüşmem o zamandır. Beni mezara koyunca 'elveda” demeye kalkışma. Mezar cennet topluluğunun perdesidir.
Batmayı gördün ya, doğmayı da seyret. Güneş'le Ay'a, batmadan ne ziyan gelir ki?
Sana batma görünür amma o, doğmadır, parlamadır. Mezar, hapis görünür amma can'ın hapisten kurtuluşudur.
Yere hangi tohum ekildi de bitmedi, yetişmedi? Niçin insan tohumuna gelince bitmeyecek, yetişmeyecek zannına düşüyorsun?
Hangi kova suya salındı da dolu olarak, çekilmedi? Can Yusuf'un kuyuya düşünce niye ağlasın? Bu tarafta ağzını yumdun mu, o tarafta aç. Çünkü artık hay-huyun mekansızlık aleminin boşluğundadır.

Mehmet Zeyd Yıldız - Öldüğüm Gün Şarkı Sözüne Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Mehmet Zeyd Yıldız - Öldüğüm Gün Şarkı Sözleri hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Mehmet Zeyd Yıldız - Öldüğüm Gün Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Şarkı Sözlerine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm şarkı sözleri için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Mehmet Zeyd Yıldız - Öldüğüm Gün Şarkı Sözüne Yapılan Yorumlar

Mehmet Zeyd Yıldız - Öldüğüm Gün Şarkı Sözüne henüz yorum yapılmamış. Mehmet Zeyd Yıldız - Öldüğüm Gün şarkı sözüne ilk yorumu siz yaparak katkıda bulunabilirsiniz.;