Mustafa Onur - Bir Görse Halimizi Şarkı Sözleri

Mustafa Onur şarkıcısının popüler şarkılarından Bir Görse Halimizi şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Mustafa Onur - Bir Görse Halimizi Şarkı Sözleri sitemize 15 Mayıs 2021 Cumartesi tarihinde admin tarafından eklenmiştir.

Mustafa Onur - Bir Görse Halimizi Şarkı Sözleri

Fani bir dünyaya geldik hepimiz. Yalanın ardına düştü nefsimiz. Bir gün çıkıp gelse Peygamberimiz, yine de el açıp dua ederdi. Ya Rabbi ümmetimi affeyle derdi. Küfürle besledik hep dilimizi. Harama uzattık ellerimizi. Şimdi görse bizim bu halimizi. Yine de el açıp dua ederdi. Ya Rabbi ümmetimi affeyle derdi. Unuttuk var oluş nedenimizi. Heba ettik liralık bedenimizi. Bir bilse dünyalık dertlerimizi Yine de el açıp dua ederdi. Ya Rabbi ümmetimi affeyle derdi. Zor geldi kılamadık namazımızı. Kendimiz için ettik hep dualarımızı. Bir bilse karanlık iç dünyamızı. Yine de el açıp dua ederdi. Ya Rabbi ümmetimi affeyle derdi. Bir türlü yok edemedik gururumuzu. Bir türlü anlamadık kul olduğumuzu. Bir bilse ne yalan konuştuğumuzu Yine de el açıp dua ederdi. Ya Rabbi ümmetimi affeyle derdi. Dünyalık sandık hayatımızı, unuttuk beş vakit namazımızı. Bir bilse boş geçen zamanımızı Yine de el açıp dua ederdi. Ya Rabbi ümmetimi affeyle derdi. Sahte dostluklarla geçti ömrümüz. Fani sevdalara yandı gönlümüz. Bir bilse nelere baktı gözümüz Yine de el açıp dua ederdi. Ya Rabbi ümmetimi affeyle derdi. İblis'in yoluna saptı yolumuz. Çıkarlar uğruna hep dostluğumuz Bir bilse felaket bizim sonumuz Yine de yine de el açıp dua ederdi. Ya Rabbi ümmetimi affeyle derdi. Ne tam dua ettik ne de ibadet. Yaradana isyan ettik kula ihanet. Bilse ki bizde kalmadı merhamet Yine de el açıp dua ederdi. Ya Rabbi ümmetimi affeyle derdi. Elde bir şey kalmadı bunca ziyandan usanmadık hâlâ hırstan riyadan. Bilse ki farkımız yok kara yılandan Yine de el açıp dua ederdi. Ya Rabbi ümmetimi affeyle derdi. Arzuhale gerek yok budur halimiz. Para ve servetti tün dileğimiz Bir gün çıkıp gelse Peygamberimiz için için ağlar dua ederdi. Ya Rab ümmetimi bağışla derdi. İçin için ağlar dua ederdi Rabbim ümmetimi bağışla derdi.

Mustafa Onur - Bir Görse Halimizi Şarkı Sözüne Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Mustafa Onur - Bir Görse Halimizi Şarkı Sözleri hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Mustafa Onur - Bir Görse Halimizi Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Şarkı Sözlerine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm şarkı sözleri için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Mustafa Onur - Bir Görse Halimizi Şarkı Sözüne Yapılan Yorumlar

Mustafa Onur - Bir Görse Halimizi Şarkı Sözüne henüz yorum yapılmamış. Mustafa Onur - Bir Görse Halimizi şarkı sözüne ilk yorumu siz yaparak katkıda bulunabilirsiniz.;