Mustafa Sevüktekin - Yeter Ya Rabbi Şarkı Sözleri

Mustafa Sevüktekin şarkıcısının popüler şarkılarından Yeter Ya Rabbi şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Mustafa Sevüktekin - Yeter Ya Rabbi Şarkı Sözleri sitemize 14 Mayıs 2021 Cuma tarihinde admin tarafından eklenmiştir.

Mustafa Sevüktekin - Yeter Ya Rabbi Şarkı Sözleri

Ya Rabbi Ya Rabbi yeter artık bu zulme bu çirkefe yapılan işkencelere ve bu zorbalığa yeter artık ya Rabbi. Artık dur demenin zamanı gelmedi mi?
Ya Rabbi yeter artık bacıma oynanan oyunlar, başörtüsüne yapılan saldırılara yeter, yeter Ya Rabbi.
Ve o gencimin amcamın ve dedelerimin sünnetine söylenen sözler sakalından dolayı geçilen dalgalara yeter artık ve yine yobaz demelerine yeter artık Ya Rabbi.
Keşmir'e Filistin'e yapılan bu işkenceye zorbalığa yeter Ya Rabbi, yeter artık müslümanlara İslam davasına ve İslam âlemine yapılan korkunç senaryolara yeter yeter dur demenin zamanı değil mi?
O küçücük çocuklara o körpe tertemiz beyinlere bizleri İslam âlemini örümcek beyinliler diye işlemelerine ve yine yazdıkları türkülerde çevirdikleri filmlerde bizleri karalamalarına yeter, artık yeter yeter Ya Rabbi.
Dedelerimin bacılarımın dualarını kabul eyle Ya Rabbi. Analarımızın feryatlarını ve o döktükleri gözyaşlarını boşa çıkarma Ya Rabbi. Yalvarıyoruz yalvarıyoruz sana ellerimizi açtık dua ve niyaz ediyoruz kabul eyle Ya Rabbi kabul eyle. Tüm dünya birlik olmuş ve üzerimize geliyorlar ve biz bu işkencelere ve bu zorluklara ve bu zorbalıklara rağmen yılmıyoruz, korkmuyoruz, dimdik ayaktayız ve kanımızın son damlasına kadar. Artık dolduk sabrımız yeter artık bir işaretini bir emrini bekliyoruz ya Rabbi ve hazırız. Tüm insanlık âlemi dağlar taşlar duyun duyun duyun artık sesimizi, türkümüzü, akıncı türkümüzü duyun duyun

Mustafa Sevüktekin - Yeter Ya Rabbi Şarkı Sözüne Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Mustafa Sevüktekin - Yeter Ya Rabbi Şarkı Sözleri hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Mustafa Sevüktekin - Yeter Ya Rabbi Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Şarkı Sözlerine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm şarkı sözleri için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Mustafa Sevüktekin - Yeter Ya Rabbi Şarkı Sözüne Yapılan Yorumlar

Mustafa Sevüktekin - Yeter Ya Rabbi Şarkı Sözüne henüz yorum yapılmamış. Mustafa Sevüktekin - Yeter Ya Rabbi şarkı sözüne ilk yorumu siz yaparak katkıda bulunabilirsiniz.;