Leyla Yıldırım - Gerçeği Bilen Şarkı Sözleri

Leyla Yıldırım şarkıcısının popüler şarkılarından Gerçeği Bilen şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Leyla Yıldırım - Gerçeği Bilen Şarkı Sözleri sitemize 7 Şubat 2020 Cuma tarihinde admin tarafından eklenmiştir.

Leyla Yıldırım - Gerçeği Bilen Şarkı Sözleri

Gerçeği bilen, her aziz can bilir ki, başına ne gelirse gelsin hep O'ndan gelmektedir. O'nun takdir tezgahından çıkmaktadır. Dünyadan ve hadiselerden niçin şikayet ediyor ve dünyayı suçluyorsun? Bu dünya kendi dönmesinden sorumlu değildir.

Her cani aziz kuşenasaye rahest Daned ki heran çi ayedest karehest berzadei çerh çun cunehi.Kim çarh zigerdiden Hud bigunah hest.

Leyla Yıldırım - Gerçeği Bilen Şarkı Sözüne Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Leyla Yıldırım - Gerçeği Bilen Şarkı Sözleri hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Leyla Yıldırım - Gerçeği Bilen Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Şarkı Sözlerine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm şarkı sözleri için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Leyla Yıldırım - Gerçeği Bilen Şarkı Sözüne Yapılan Yorumlar

Leyla Yıldırım - Gerçeği Bilen Şarkı Sözüne henüz yorum yapılmamış. Leyla Yıldırım - Gerçeği Bilen şarkı sözüne ilk yorumu siz yaparak katkıda bulunabilirsiniz.;